Zdrowie i uroda

Jakich efektów możesz spodziewać się po detoksykacji?

detoksykacja organizmu

Detoksykacja to proces odtruwania i usuwania z organizmu szkodliwych dla niego substancji. Profilaktycznie osobie zdrowej zaleca się detoksykację 2 razy w roku, co usprawnia procesy trawienia, oczyszcza organizm z zalegających w nim złogów i toksyn, przyśpiesza metabolizm, a co za tym idzie – poprawia samopoczucie i pomaga zrzucić zbędne kilogramy.

Jak dokonać detoksykacji?

Nie ma jednego sposobu na detoksykację organizmu. Można dokonać tego dietą albo suplementami diety, czyli preparatami oczyszczającymi organizm z toksyn. W przypadku diety znanymi metodami odtruwania organizmu jest głodówka, która może być stosowana jedynie przez osoby zdrowe, oraz dieta sokowa, polegająca na ograniczeniu w diecie produktów ciężkostrawnych i tłustych i piciu soku z kiszonej kapusty, buraka, marchwi. Dla osób zabieganych detoksykacja organizmu oparta na diecie, może być zbyt czasochłonna i wymagająca. Dlatego zespół specjalistów ekskluzywnej marki La Vie Skin stworzył tabletki o działaniu detoksykacyjnym o tak innowacyjnym składzie – Total Detox, które pozwolą w wygodny i bezpieczny sposób oczyścić organizm.

Total Detox od La Vie Skin

La Vie Skin jest ekskluzywną marką, która bazuje na wyjątkowych szwajcarskich recepturach. Wysoka jakość, skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone badaniami, ekologia, naturalne i wyselekcjonowane składniki to cechy rozpoznawalne marki. Planując detoks, warto wybrać najlepszego partnera i zrobić to efektywnie i skutecznie. Tabletki oczyszczające organizm z toksyn marki La Vie Skin to gwarancja naturalnie przeprowadzonego procesu. Posiadają działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybiczne, przeciwwirusowe, tym samym zapewniając nie tylko oczyszczanie, lecz także wsparcie odporności organizmu.

Total Detoks jest kompleksem składników aktywnych, którego głównym zadaniem jest detoksykacja organizmu i co za tym idzie redukcja wagi. Działanie to jest możliwe dzięki substancjom chemicznym pobudzającym wydzielanie soku żołądkowego, regulującym pracę jelit, pobudzającym pracę układu moczowego, oczyszczającym krew i pomagającym utrzymać równowagę kwasowo-zasadową. Oprócz biologicznie czynnych substancji w skład preparatu wchodzą m.in. produkty pochodzenia roślinnego: liście pokrzywy, liście mącznicy lekarskiej, korzenie goryczki żółtej, korzenie łopianu większego.

Jakie są efekty detoksykacji przeprowadzonej z La Vie Skin?

Detoksykacja ma na celu oczyścić organizm z toksyn i wszystkich szkodliwych zalegających w nim substancji. Poprawi pracę układu pokarmowego i krwionośnego. Dodatkowym skutkiem będzie również redukcja masy ciała, zwiększenie energii, witalności, ogólna poprawa samopoczucia. Widocznej zmianie ulegnie również kondycja skóry, włosów i paznokci. Detoksykacja jest również dobrym początkiem diety odchudzającej. 

 Jeżeli interesuje Cię zmiana nawyków żywieniowych przy jednoczesnej poprawie stanu zdrowia i utracie wagi, powinieneś przejść detoks z preparatem Total Detox! Odzyskaj witalność, energię i dobre samopoczucie.

You may also like

Read More