Zdrowie i uroda

Jakie zabiegi medycyny estetycznej pozwolą skorygować linię żuchwy?

stymulatory tkankowe

Kontury twarzy wraz z wiekiem zmieniają się. Skóra traci swoją elastyczność, co sprawia, że niektóre jej partie wiotczeją, a tym samym nieestetycznie opadają. Wpływa to niekorzystnie na wygląd twarzy, a szczególnie widoczne jest to w jej dolnych partiach, zaburzając tym samym kontur linii żuchwy. Upływający czas nie musi być jednak problemem, a dzięki zabiegom medycyny estetycznej mamy możliwość korekcji wszelkich niedoskonałości w obrębie linii żuchwy.

Odbudowa struktury z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych

Stymulatory tkankowe to preparaty, dzięki którym istnieje możliwość odzyskania odpowiedniej struktury skóry, a co za tym idzie jej jędrności, jakości oraz wypełnienia. Ze względu na działanie mocno pobudzające do regeneracji, preparaty te wykorzystywane są we wszelkich zabiegach o działaniu przeciwstarzeniowym. Chociaż zabiegi opierające się na wykorzystaniu stymulatorów tkankowych różnią się nie tylko wykorzystywanymi substancjami czynnymi, sposobem aplikacji, czy długością utrzymywania się efektów, każdy z nich wykorzystywany jest do odbudowy struktury skóry. Głównym ich zadaniem jest pobudzenie komórek znajdujących się w głębokich warstwach skóry do produkcji kolagenu i elastyny, pozwalając tym samym na poprawienie konturów twarzy i pozbycie się opadających partii skóry. W zależności od potrzeb zabiegi dobierane są indywidualnie do potrzeb każdego klienta.

Chirurgia plastyczna linii żuchwy

Zabiegi chirurgiczne pozwalające na modelowanie twarzy znane i wykorzystywane są od lat. Jednym z nich, wykorzystywanym między innymi w celu skorygowania linii żuchwy jest wszczepienie nici liftingujących. Nici liftingujące haczykowate stosowane są w celu podniesienia wybranych partii skóry i zaprzestania opadania ich. Stosowane są celem poprawienia konturu twarzy zaburzonego przez upływający czas. Oprócz niemalże natychmiastowego efektu, jaki uzyskać można po przeprowadzeniu chirurgicznego zabiegu medycyny estetycznej, nici liftingujące haczykowate, pozwalają na pobudzenie procesów regeneracyjnych skóry twarzy, ukazujących się jako nadanie jędrności skórze oraz poprawienie jej elastyczności. W odróżnieniu od nici prostych są grubsze, co pozwala nie tylko na podkreślenie zarysu twarzy, ale także wygładzenie zmarszczek. Zabieg polegający na wszczepieniu nici liftingujących haczykowatych wykonywany jest pod znieczuleniem za pomocą specjalnego kremu, a jego efekty utrzymują się na skórze nawet do dwóch lat. 

Odzyskaj młodość

Niezależnie od zabiegu, na jaki się zdecydujemy, nie da się ukryć, że jedynymi skutecznymi metodami na ukrycie przemijającego czasu są zabiegi medycyny estetycznej. W odróżnieniu od dostępnych na rynku preparatów kosmetycznych dają długotrwały i natychmiastowy efekt. 

You may also like

Read More